Zalecana forma wnoszenia opłat i kontakt z ZCK

Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Warszawie informuje, że zalecaną formą opłat za usługi cmentarne związane z pogrzebami, kremacjami, pracami kamieniarskimi, zachowaniem istniejącego grobu są płatności bezgotówkowe.

Opłaty należy wnosić za każdy pogrzeb odrębnie po potwierdzeniu jej wysokości z pracownikiem kancelarii cmentarza (kontakt) na rachunek bankowy prowadzony przez Bank Handlowy w Warszawie S.A:

91 1030 1508 0000 0005 5088 8009

W tytule przelewu prosimy o podanie w odpowiedniej kolejności:

  • nazwy cmentarza (np. Cmentarz Komunalny Północny),
  • informacji o rodzaju płatności (pogrzeb nowy, pogrzeb dochowanie, kremacja, zachowanie grobu),
  • nazwiska osoby zmarłej, daty i godziny rezerwacji pogrzebu (np. Jan Kowalski 2020-03-18,8:30), adresu grobu,
  • danych nabywcy zgodnych z upoważnieniem tj. nazwiska, imienia i dokładnego adresu, na który po zaksięgowaniu wpłaty wysłana zostanie faktura (np. Adam Kowalski, 03-343 Warszawa, Bolesławicka 33 m. 21).

Zarząd Cmentarzy Komunalnych informuje, że w ramach umowy podpisanej z bankiem przez Urząd m.st. Warszawy nie akceptowane są przelewy ekspresowe (np. BlueCash).

Płatności prosimy dokonywać do południa dnia poprzedzającego wizytę w Kancelarii Cmentarza w celu dopełnienia wszystkich formalności. Faktura wystawiona będzie po dostarczeniu oryginałów dokumentów do Kancelarii Cmentarza.

Korespondencja przyjmowana jest za pośrednictwem poczty oraz w formie elektronicznej:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,     

e-puap: //ZCKWarszawa/SkrytkaESP

Informacje dotyczące cmentarzy komunalnych m. st. Warszawy udzielane są telefonicznie,
tel. 22 277-40-00.